TETOVANIE OBOČIA/

MICROBLADING

Microblading je tetovanie obočia chĺpkovou metódou prostredníctvom mikročepieľky. Ide o veľmi prirodzenú metódu tetovania obočia - vytetované chĺpky bývajú na nerozoznanie od skutočných chĺpkov. Chĺpky sa navyše tetujú v prirodzenej farbe podľa vlastných chĺpkov. 


Microblading je semipernamentná metóda tetovania - vydrží približne 1 - 2 roky. Dĺžka trvanlivosti závisí od typu pleti, životného štýlu klientky, imunitného systému a veľa ďalších faktorov. Pred zákrokom je dôležité poznať všetky kontraindikácie, aby sme vedeli zhodnotiť, či je zákrok pre klientku vhodný alebo nie. Nie každá klientka je vhodná na aplikáciu microbladingu. 


Dokonalý tvar obočia sa vymeriava podľa proporcií tváre a zlatého rezu. Berieme ohľad aj na tvar obočia, na aký je klientka zvyknutá - nesnažíme sa o úplnú zmenu vzhľadu. 


Microblading je vhodný aj pre ženy, ktoré majú svoje prirodzené obočie, no musia si ho každý deň dokresľovať aby bolo výraznejšie. Takisto je vhodný aj keď Vám do dokonalého tvaru obočia pár chĺpkov chýba a je potrebné ich doplniť. Ide o jemné prirodzené doplnenie chĺpkov pomedzi tie Vaše. 


V prípade, že máte obočie riedke alebo takmer žiadne, je možné microblading doplniť o SHADING, čiže tieňovanie. Obočie potom pôsobí plnšie a realistickejšie. 

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

K dispozícii sú aj darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote. Vieme Vám ich odovzdať osobne priamo na našej prevádzke, alebo zaslať poštou po prijatí platby prevodom na náš bankový účet. Pred zakúpením poukážky si prosím overte, či obdarovaná osoba netrpí žiadnou z kontraindikácií alebo či nemá starší permanentný make up. Darčekové poukážky sú nevratné.  


Na tetovanie obočia/microblading sa môžete objednať prostredníctvom tohto formuláru. Prosíme o priloženie fotografie prirodzeného, odlíčeného obočia.