TETOVANIE

Každý z našich štyroch tatérov má vlastný originálny rukopis a tvorí tetovania, ktoré ho bavia.

Vieme urobiť návrhy na mieru pre každého klienta v súlade s jeho požiadavkami. 

Pokiaľ túžite po tetovaní, ale neviete sa rozhodnúť, môžete si prísť vybrať z našej ponuky voľných návrhov alebo Vám jednoducho pripravíme návrh na mieru. 

Vieme Vám vybrať najvhodnejšieho tatéra pre konkrétny typ tetovania, alebo si tatéra môžete vybrať sami a kontaktovať ho prostredníctvom jeho sociálnych sietí.

Tetovanie je trvalé, preto je potrebné si vopred dobre premyslieť motív, veľkosť a umiestnenie. Naši tatéri Vám najlepšie poradia ako to urobiť tak, aby to vyzeralo pekne, štýlovo a dopĺňalo Vašu osobnosť.

V prípade mladších klientov je potrebné si dobre premyslieť, či dané tetovanie nebude prekážkou vo vysnívanej práci, alebo či nejde iba o chvíľkový trend, ktorý rýchlo odoznie. Hoci sme tatéri a milujeme tetovania, snažíme sa k tomuto umeniu pristupovať s rozumom a nie len bezhlavo tetovať čokoľvek, čo by mohlo spôsobiť viac škody ako úžitku.

Tetovania sú dnes hlavne estetickou záležitosťou a nie je problémom ak pre klienta nemá žiaden hlboký význam, ale jednoducho sa mu len páči. Na začiatok však doporučujeme začať niečím menším a decentnejším, aby sme videli, ako zvládate proces tetovania. Drobné tetovania sú zväčša úplne bezproblémové, zvládne ich aj človek s veľmi nízkym prahom bolesti a netreba sa ich vôbec báť. Verte či nie, väčšina klientov sa na začiatku bojí, no po chvíľke zistia, že strach bol úplne zbytočný.

Na tetovanie je potrebné mať dobrý zdravotný stav. Hlavnejšími kontraindikáciami sú:

  • kožné ochorenia
  • tehotenstvo a dojčenie
  • onkologické ochorenia
  • hepatitída
  • cukrovka
  • problémy so zrážanlivosťou krvi
  • alergia na kov

V prípade nejasností nás kontaktujte. Takisto návštevu štúdia odložte v prípade, že ste prechladnutí.DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

K dispozícii máme aj darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote, akú si určíte. Viete sa po ne zastaviť v štúdiu alebo Vám ich jednoducho vieme poslať aj poštou alebo v elektronickej podobe po pripísaní platby na náš bankový účet.

Naše  ocenenia

RaceINK 2023, Bratislava, Slovensko - tatér Abstrakt - 1.miesto - BEST OF SHOW


Tattoo Expo Haná 2023, Olomouc, Česko - tatér Subject - BEST OF DAY (SATURDAY)


VII. Tattoo Event 2022, Pardubice, Česko - tatérka Autenticka - 2.miesto v kategórii INDIVIDUAL TATTOO


Sewer Tattoo Fest 2020, Žilina, Slovensko - tatér Abstrakt - 1.miesto v kategórii NEW WAVE