O NÁS

Náš tím tvoria štyria skúsení umelci, ktorí sa tetovaniu venujú už niekoľko rokov. Naše cesty sa spojili a rozhodli sme sa spolu vytvoriť miesto, kam bude chcieť na tetovanie prísť naozaj každý. V tejto zostave fungujeme od začiatku roku 2023, kedy sme začínali v malom priestore na pešej zóne. Po pár mesiacoch sme však zistili, že tento priestor nám už nestačí a chceme niečo väčšie a veľkolepejšie. Rozšírili sme naše služby a teda pribudlo aj veľa nových klientov. Momentálne máme krásny veľký priestor vybavený na všetky naše služby, ale aj na zábavu pre našich klientov. Jedine u nás si môžete počas čakania na tetovanie alebo počas prestávok zahrať air hockey, kalčeto, šípky či playko.

Momentálne chystáme jeden veľký projekt, ktorým je prvý ročník tatérskej súťaže Tatranský Tatér v Poprade. Všetko vypukne 11. mája 2024 v ARÉNA POPRAD a veľmi sa na to tešíme. Viac o tomto projekte sa dozviete na webovej stránke https://www.tatranskytater.sk/

Vstupenky na TATRANSKÉHO TATÉRA kúpite tu:  

Pravidelne organizujeme aj obľúbené akcie s názvom WALK-IN, kedy sa môže ktokoľvek počas celého dňa zastaviť na tetovanie či piercing bez objednania, alebo len jednoducho s nami pokecať a zoznámiť sa. Príďte a sami uvidíte, že to stojí zato.

Pokiaľ by ste radi patrili medzi našich klientov, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našich sociálnych sietí, kontaktného formulára, telefónu alebo mailu. Následne sa s Vami radi u nás stretneme a prekonzultujeme Vaše požiadavky k službe, o ktorú máte záujem.

Tešíme sa na Vás.

Tím La Casta