FAQ

TETUJETE/ROBÍTE PIERCING AJ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV?

Osoby pod 18 rokov tetujeme/piercujeme iba so súhlasom alebo v sprievode rodiča/zákonného zástupcu. Najjednoduchšie je prísť na zákrok priamo s rodičom/zákonným zástupcom. Pokiaľ sa rodič nemôže dostaviť v daný deň, máme k dispozícii tlačivo, ktoré nám môže prísť podpísať priamo do štúdia v iný deň pred zákrokom, prípadne je možnosť vytlačiť si ho doma a podpísané od rodiča priniesť so sebou. V takomto prípade budeme rodiča/zákonného zástupcu kontaktovať aj telefonicky ešte pred vykonaním zákroku.


AKÉ SÚ CENY ZA TETOVANIE?

Ceny za tetovanie sú individuálne, záleží od viacerých faktorov ako je umiestnenie, veľkosť, farby, štýl a výber tatéra. Minimálna cena za tetovanie je 50 eur. Naše cenníky môžete nájsť tu.


MÁM ZÁUJEM O TETOVANIE OD KONKRÉTNEHO TATÉRA. JE TO MOŽNÉ?

Je to samozrejme možné, pokiaľ sa daný tatér venuje konkrétnemu štýlu a pokiaľ je ochotný danú prácu tetovať. Je možné kontaktovať konkrétneho tatéra priamo cez jeho sociálne siete a informovať sa tak priamo uňho, prípadne pri vypisovaní formulára uviesť do správy od ktorého tatéra by ste chceli tetovanie. Každý z našich tatérov má svoj osobitný štýl ktorému sa venuje. Pokiaľ by daný tatér odmietol konkrétnu prácu, vieme Vám poskytnúť iného tatéra.


JE POTREBNÉ SA OBJEDNAŤ VOPRED?

Štandardne pracujeme na objednávky, termín je potrebné si záväzne rezervovať vopred. Čakacia doba na termín sa pri jednotlivých službách môže líšiť. Každé 2 týždne organizuje WALK-IN, čo znamená, že v priebehu tohto dňa je možné sa kedykoľvek dostaviť na menšie tetovanie alebo piercing/miocrodermal bez objednania. Stačí sledovať naše sociálne siete, kde nájdete bližšie info v ktorých dátumoch sa budú dni bez objednania konať.


JE MOŽNÁ PLATBA KARTOU?

Nie, momentálne prijímame len platby v hotovosti.


ROBÍTE AJ NÁVRHY NA TETOVANIE?

K tetovaniam pristupujeme ako k originálnym kúskom a preto na každé tetovanie robíme vopred aj návrh podľa Vašich želaní. Robíme výhradne návrhy ktoré aj tetujeme, nie je možné si zakúpiť iba návrh a dať si ho tetovať u iného tatéra.

CHCEL/A SOM SA U VÁS ZASTAVIŤ, NO V ŠTÚDIU NIKTO NEBOL. KEDY TAM STE?

Ako sme už spomínali, pracujeme na objednávky. Vždy je lepšie sa vopred informovať, či sa práve bude niekto z nás v štúdiu nachádzať a dohodnúť si konkrétny čas. 


VOLAL/A SOM VÁM, NO NEDVÍHALI STE MI.

Na prichádzajúce hovory od Vás štandardne odpovedáme počas pracovných dní od 9:00 do 17:00. Na telefonáty neodpovedáme počas víkendov a sviatkov. Ak sme Vám nedvíhali počas pracovného dňa, prosíme o trpezlivosť, naspäť Vám zavoláme vždy najskôr, ako to bude možné. Ak by to tak nebolo, prosíme, pripomeňte sa nám esemeskou alebo nás kontaktujte prostredníctvom sociálnych sietí.