LASEROVÉ ODSTRÁNENIE TETOVANIA/PMU

Máte staršie tetovanie, ktoré sa Vám už nepáči alebo nekvalitne spravené či rozpité tetovanie? Zle vytetované obočie, prípadne permanentný make-up? U nás Vám vieme pomôcť s jeho odstránením za pomoci nášho nano lasera. Naši odborne zaškolení pracovníci si starostlivo prezrú Vaše tetovanie a prediskutujú s Vami Vaše ciele. Na základe toho Vám budú vedieť presnejšie stanoviť počet sedení a cenu.

Na odstránenie tetovania je zväčša potrebných niekoľko sedení. U každého klienta je to individuálne, nakoľko nepoznáme pôvod tetovaní a zloženie pigmentu, ktoré tatér použil.  Samozrejme závisí aj od celkového zdravia klienta, jeho lymfatického a imunitného systému a typu kože, čo sú faktory, ktoré ovplyvňujú rýchlosť vylučovania pigmentu z tela. Vylúčenie pigmentu z tela nie je okamžité, deje sa postupne v čase medzi jednotlivými sedeniami.

Medzi sedeniami je potrebný odstup 6-8 týždňov, počas ktorých treba zabezpečiť telu čo najlepší proces hojenia, ktorý zaručí výrazne lepšie výsledky. Doporučujeme dodržiavať zdravý životný štýl, prijímať dostatočné množstvo tekutín, podporiť lymfatický systém (napr. čaje,...) a udržiavať sa v zdraví.

Laserové odstránenie tetovania je vhodnou variantou aj pre ľudí, ktorí majú záujem staré tetovanie len zosvetliť a následne prekryť novým motívom. Zosvetlené tetovanie dáva Vám aj nám slobodu zvoliť takmer akýkoľvek dizajn nového tetovania. Nové tetovanie sa môže aplikovať 6-12 týždňov po poslednom laserovom odstránení.


DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Tento zákrok je možné darovať niekomu blízkemu, ktorý by sa rád zbavil starého alebo nevhodného tetovania. K dispozícii máme darčekové poukážky v ľubovoľnej hodnote. Po dohode Vám ich vieme odovzdať osobne na našej prevádzke, alebo Vám ich vieme poslať aj poštou po prijatí platby prevodom na náš bankový účet. Pred zakúpením poukážky si prosím overte, či obdarovaná osoba netrpí žiadnou z kontraindikácií.  


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Ako dlho trvá jedno sedenie?

Dĺžka jedného sedenia závisí od veľkosti tetovania, ktoré odstraňujeme. Laserové odstraňovanie tetovania je pomerne rýchly zákrok a zväčša trvá od pár minút do jednej hodiny aj s vysvetlením starostlivosti. Pri malých tetovania a pri odstránení obočia/PMU nám zákrok zaberie len pár minút. Pri rozsiahlych tetovaniach treba počítať s dlhším priebehom.

Koľko stojí jedno sedenie?

Cena je opäť veľmi individuálna záležitosť a podrobnejšie ju vieme prebrať až keď uvidíme Vaše tetovanie a spolu si určíme ciele. Snažíme sa k laserovému odstraňovaniu pristupovať tak, aby bolo každému cenovo dostupné a aby ste mali motiváciu zbaviť sa nechcených tetovaní, ktoré Vám znižujú sebavedomie. Minimálna cena za odstránenie preto začína už na 20 eurách pri odstránení najmenších tetovaní a nabaľuje sa podľa času, náročnosti a počtu impulzov. Pri viacerých sedeniach a záujme o prekrytie tetovania novým motívom Vám vieme ponúknuť aj výhodné balíky/predplatné. Pre bližšie info nás kontaktujte a nezabudnite pripojiť aj fotografiu Vášho tetovania. 

Mám čerstvé tetovanie, no nie som spokojný s výsledkom. Kedy môžem začať s odstraňovaním?

Je potrebné aby bola pokožka úplne zahojená. Pri menších tetovaniach je reálne začať s procesom 3 mesiace od vytetovania, pri väčších až po 4 mesiacoch.

Je zákrok bolestivý?

Zákrok nie je úplne bezbolestný, no v každom prípade je znesiteľný a zatiaľ nám nikto neodišiel s nedokončeným zákrokom. Treba sa teda pripraviť na určitú dávku bolesti, no rozhodujúca je Vaša motivácia zbaviť sa nechceného tetovania.

Ako sa starať o pokožku po zákroku?

Miesto odstránenie nesmie prvých 24 hodín po zákroku prísť do kontaktu s vodou - predídeme tak vytvoreniu pľuzgierov. Samozrejme neodporúčame ani používanie kozmetických prípravkov a mejkapu. Na starostlivosť o miesto odstránenia odporúčame krém Bepanthen, ktorý je potrebné natierať 2x za deň tenkou vrstvou.