Abstrakt Tattoo Artist

Abstrakt Tattoo Artist, vlastným menom Denis, začal tetovať v roku 2016. Hoci si myslel, že prvé 2 roky bude tetovať iba na umelú kožu, rýchlo sa jeho tvorba rozšírila medzi ľudí v mieste jeho bydliska a získal si širokú klientelu všetkých vekových kategórií. Už po trištvrte roku tetovania sa rozhodol, že mu Slovensko nestačí a v roku 2017 sa presťahoval do Prahy, kde pokračoval vo svojej tetovacej kariére. Tetoval v niekoľkých pražských štúdiách a priebežne hosťoval aj v tetovacom štúdiu v Brne. Po štvorročnom pobyte v Prahe sa vrátil späť na Slovensko. Za svojimi ďalšími tetovaniami sa rozhodol vycestovať do Nemecka a popritom hosťovať aj v niekoľkých tetovacích štúdiách na Slovensku.

V roku 2020 vyhral 1. miesto v kategórii New Wave na tetovacej súťaži Sewer Tattoo Fest v Žiline.

V roku 2022 rozšíril svoju ponuku služieb a absolvoval kurz piercingu.

Po otvorení nášho štúdia svoje služby opäť prostredníctvom kurzov rozšíril o mikropigmentáciu/tetovanie vlasov a odstraňovanie tetovania/PMU laserom.

Momentálne sa teda venuje tetovaniu, piercingom, microdermalom, tetovaniu vlasov a aj odstraňovaniu tetovania/PMU. Preferuje farebné tetovania, či už realistické alebo ilustratívne, ktoré častokrát obohacuje geometrickými a abstraktnými prvkami.