5 dôvodov, prečo zvoliť microblading obočia

06.11.2023

Perfektne upravené obočie, ktoré vyzerá skvele v každej situácii a nevyžaduje žiadnu námahu na údržbu, je snom každej ženy. Microblading právom patrí medzi najžiadanejšie beauty procedúry na trhu a my vám prinášame päť hlavných dôvodov, prečo tomu tak je.

1. Mladší vzhľad

S pribúdajúcim vekom sa môže obočie zriediť alebo stratiť svoju prirodzenú symetriu. Microblading vám pomôže vrátiť obočiu mladistvý a upravený vzhľad, dodá symetriu a eleganciu vašej tvári.

2. Cenová výhodnosť

Cena za microblading v La Casta je stanovená tak, aby bola služba dostupná pre širokú škálu klientov. Pomer cena - výkon je výhodný, keďže kvalitné výsledky vydržia viac ako rok, a teda úspora na kozmetike a čase strávenom pri zrkadle je značná.

3. Zjednodušenie ranného líčenia

Vaše rána môžu byť odteraz oveľa bezstarostnejšie. Microblading vám šetrí čas, ktorý by ste inak museli venovať dokonalému upraveniu obočia. S permanentne krásnym obočím bude váš ranný make-up rýchlejší a jednoduchší.

4. Vždy upravený vzhľad

Microblading zabezpečí, že vaše obočie bude vyzerať dokonale a upravene za všetkých okolností. Zabudnite na starosti s rozmazaným líčením. Váš nový vzhľad bude odolávať každodenným výzvam, či už pri športe, v práci alebo počas nepredvídateľných klimatických podmienok.

5. Dlhodobé účinky

Na rozdiel od bežného formovania obočia či denného líčenia, výsledky microbladingu vydržia dlho – najmenej rok a s pravidelnou údržbou aj dlhšie. Procedúra je minimálne invazívna a relatívne bezbolestná, čo ocení každý, kto dáva prednosť dlhodobej kvalite bez zbytočnej bolesti.

Objavte výhody microbladingu a rezervujte si procedúru v La Casta ešte dnes https://www.lacasta.sk/microblading/